XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.09

8oo      Za + męża Andrzeja MIECHOWSKIEGO w 8. rocznicę śmierci i ++ pokrewieństwo.

930      O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Mileny KOŁODZIEJSKIEJ przyjmującej sakrament chrztu świętego i z okazji 1. rocznicy urodzin.

1100     Za + Danutę PAWEŁKO z domu KAŁMUK na pamiątkę 73. rocznicy ziemskich urodzin – od męża, rodziny, bliskich i znajomych.

1530     Nieszpory niedzielne.

1600    Z podziękowaniem Bogu i Matce Bożej Szensztackiej za Jej obecność w naszej parafii i z prośbą
o Boże błogosławieństwo dla wszystkich Ją przyjmujących.

PONIEDZIAŁEK – 16.09

Wspomnienie świętych męcz. Korneliusza, pap. i Cypriana, bpa.

800      W intencji Ojca Świętego Franciszka, naszej ojczyzny, ojca Tadeusza i wszystkich pracowników oraz o dalszy rozwój Radia Maryja – od koła przyjaciół.

1800    Za + męża Franciszka SABATA w 3. rocznicę śmierci, ++ rodziców i krewnych z obu stron.

WTOREK – 17.09

800      Za + Leokadię RAUER w 15 rocznicę śmierci, jej + córkę Justynę, + Marię HARTMAN, + Adelajdę TOBOLĘ i + Józefa KUBINIOKA.

1800    Za ++ rodziców Klarę i Alojzego SZROMKÓW w 21. rocznicę śmierci ojca oraz ++ pokrewieństwo
z obu stron.

ŚRODA – 18.09

Święto Św. Stanisława Kostki, zak., patrona Polski.

800      O Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Marcina z okazji 20. rocznicy urodzin.

1730      Nabożeństwo do MBNP.

1800    Za + męża Tadeusza KUBASA w 8. rocznicę śmierci, ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

CZWARTEK – 19.09

8oo      Za + Janusza KORCZYŃSKIEGO, + Zdzisława KORDIAKA i + siostrzenicę Katarzynę.

1700     Za ++ rodziców i teściów.

PIĄTEK – 20.09

Wsp. ŚŚ męcz. Andrzeja Kim Taegon, prezb i Pawła ChongHasang i tow.

800      Za ++ rodziców Romana i Henrykę KLIMASÓW.

1800    Za + syna Adama ŚWIERCZYNĘ w 1. rocznicę śmierci.

SOBOTA – 21.09

Święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

800      Za dusze w czyśćcu cierpiące (intencja ze skarbonki).

1300      Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą
o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Doroty i Andrzeja CZAJORÓW z okazji 60. rocznicy ślubu
i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. (Te Deum)

1800    Za Parafian.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.09

8oo      Za + ojca Erwina BUTOROWSKIEGO w 22. rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny BUTOROWSKICH
i SOWIŃSKICH, + ciotkę Irenę i dusze w czyśćcu.

930      Za + Stefanię KINOWSKĄ w 3. rocznicę śmierci i + Annę KINOWSKĄ w 5. rocznicę śmierci i + brata Zenona KINOWSKIEGO.

1100     1.Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą
o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Łucji SMOLIŃSKIEJ z okazji 70. rocznicy urodzin i dla Tadeusza z okazji kolejnej rocznicy urodzin oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.(Te Deum)

2.Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą
o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Janiny KRYSIAK z okazji 80. rocznicy urodzin i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.(Te Deum)

1530     Nieszpory niedzielne.

1600    Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z prośbą o Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego i zdrowie dla Jakuba z okazji 18. rocznicy urodzin.