XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.09

800      Za + Krzysztofa SZEWCZYKA – od lokatorów z ul. Jodłowej 31.

930      Za + Jana KOPCA – od lokatorów z ul. Świętokrzyskiej 22.

1100     Do Opatrzności Bożej MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwoi zdrowie dla Ewy i Henryka HONCKÓW z okazji 25. r. ślubu (Te Deum).

1530Nieszpory niedzielne.

1600    Msza św. w intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego. Są nimi: 1. Wiktor Jan BRZĘCZEK, 2. Milena Ewa PASJA, 3. Marcelina Danuta KAZUCH.

PONIEDZIAŁEK – 02.09

800      Za ++ siostry Rozalię SAPOTĘ i Rutę GRZYMEK oraz + ojca Witolda MIŚKIEWICZA.

1800    Za + Józefa KUCZAJA – od córki Elżbiety z mężem i dziećmi.

WTOREK – 03.09

Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK

800      Za + Piotra KOBYLCA oraz ++ z rodzin: SAPOTÓW, GRZYMKÓW, MIŚKIEWICZÓW, HAJKIEWICZÓW i KOBYLCÓW.

1800    Do Opatrzności Bożej MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jana KUSZA z okazji 70. rocznicy urodzin i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny (Te Deum).

ŚRODA – 04.09

800      Za ++ z rodzin: SAPOTÓW, GRZYMKÓW, MIŚKIEWICZÓW, HAJKIEWICZÓW i KOBYLCÓW..

1800    Za + ojca Andrzeja STOLARSKIEGO na pamiątkę ziemskich urodzin.

CZWARTEK – 05.09

pierwszy czwartek miesiąca

8oo      O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w intencji naszych duszpasterzy o Boże błogosławieństwo i zdrowie – od Rodziny Różańcowej.

1700 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży.

Za + ojca Pawła CICHEGO, ++ dziadków Mariannę i Józefa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 06.09

pierwszy piątek miesiąca

800      Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania względem Boga popełnione.

1800    Za + Herberta KIGLERA w 1. rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron.

SOBOTA – 07.09

pierwsza sobota miesiąca

800      Przez Niepokalane Serce Maryi za Kościół Święty o wzrost Królestwa Bożego na ziemi o łaskę nawrócenia dla grzeszników, ludów i narodów.

1500   Msza Św. dożynkowa w intencji działkowców z Miasta Świętochłowice.

1800    Za + męża Stefana CESARZA w 15. rocznicę śmierci.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.09

8oo      W intencji Katarzyny w Bogu wiadomej intencji.

930      Za wszystkich ++ działkowców Rodzinnych Ogródków Działkowych „Jutrzenka”.

1100     Za ++ Ericha i Krystynę KULAWIKÓW.

1530     Nieszpory niedzielne.

1600    1.Msza Św. dziękczynna w intencji ks. Marka ORGANISTY  za 3. lata posługi w naszej parafii.

2. O dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla nowego wikariusza ks. Szymona RESIAKA.

3. Za + Władysława BRYŁĘ w rocznicę śmierci, ++ Anielę i Janinę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.