XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.

8.oo     Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Heleny z okazji urodzin i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

9.30   Za + Annę STYPUŁĘ od siostry Elizy z rodziną.

11.00  Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Damiana WOLNEGO z okazji 50. rocznicy urodzin i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. (Te Deum)

15.30  Nieszpory  niedzielne

16.00  Za Parafian.

PONIEDZIAŁEK – 01.07.

8:00  Za + Tadeusza MAKOWSKIEGO w 4. rocznicę śmierci i ++ z rodziny z obu stron.

WTOREK   02.07.

18:00 Za + męża Ernesta PALKĘ na pamiątkę ziemskich urodzin i ++ pokrewieństwo z obu stron.

ŚRODA – 03.07.

ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA, APOSTOŁA

8:00    Za + Magdalenę BEM na pamiątkę ziemskich urodzin.

CZWARTEK – PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA 04.07.

17.00  O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, w intencji naszych duszpasterzy o Boże błogosławieństwo i zdrowie – od Rodziny Różańcowej.

PIĄTEK  – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA 05.07.

8:00    Msza święta wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania względem Boga popełnione.

SOBOTA  06.07.

WSPOMNIENIE BŁ.MARII TERESY LEDÓCHOWSKIEJ, DZIEWICY

18.00  Za + Adama KULONA w 11 rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron i + brata Stanisława.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.07.

8.oo     Z prośbą o powrót do zdrowia dla Gabrieli.

9.30   Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Hanny SADY z okazji 70. rocznicy urodzin i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. (Te Deum)

11.00  Za + Mieczysława KRÓLA w 3. rocznicę śmierci.

Po mszy św. chrzest: Franciszek Janusz WOLNY

15.30  Nieszpory  niedzielne