XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.09

8oo      W intencji Katarzyny w Bogu wiadomej intencji.

930      Za wszystkich ++ działkowców Rodzinnych Ogródków Działkowych – „Jutrzenka”.

1100     Za ++ Ericha i Krystynę KULAWIKÓW.

1530     Nieszpory niedzielne.

1600    1.Msza Św. dziękczynna w intencji ks. Marka ORGANISTY za 3. lata posługi w naszej parafii.
2. O dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla nowego wikariusza ks. Szymona RESIAKA.
3. Za + Władysława BRYŁĘ w rocznicę śmierci, ++ Anielę i Janinę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 09.09

800      Za ++ z rodzin: SAPOTÓW, GRZYMKÓW, MIŚKIEWICZÓW, HAJKIEWICZÓW i KOBYLCÓW.

1800    Za dusze w czyśćcu cierpiące z intencji składanych do skarbonki w kościele.

WTOREK – 10.09

800      Za + ojca Edwarda BOSEGO na pamiątkę ziemskich urodzin i + matkę Łucję BOSY w kolejną rocznicę śmierci i wszystkich ++ z obu stron.

1800    Za + Krzysztofa ELSNERA w 4. rocznicę śmierci i wszystkich ++ z rodziny.

ŚRODA – 11.09

1730      Nabożeństwo do MBNP.

1800    Za + męża Jerzego GORZAWSKIEGO w 1. rocznicę śmierci.

CZWARTEK – 12.09

UROCZYSTOŚĆ NMP PIEKARSKIEJ

8oo      Za + Annę STYPUŁĘ – od syna i córki.

1700     Za + męża Wilhelma WAGNERA w 3. rocznicę śmierci – od żony, syna i wnuków.

PIĄTEK – 13.09

WSPOMNIENIE ŚW. JANA CHRYZOSTOMA, bpa i dK

800      Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Rodziny Różańcowej.

1800    Za + męża Antoniego MAJSTERA w 10. rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów, pokrewieństwo
z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 14.09

ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

800      O radość życia wiecznego dla + męża i ojca Tadeusza OZIMINĘ w rocznicę ziemskich urodzin
i wszystkich ++ z rodziny.

1800    Za ++ Donata i Krystynę NIEDZIELSKICH oraz wszystkich ++ z rodziny.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.09

8oo      Za + męża Andrzeja MIECHOWSKIEGO w 8. rocznicę śmierci oraz ++ pokrewieństwo.

930      O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Mileny KOŁODZIEJSKIEJ przyjmującej sakrament chrztu świętego.

1100     Za + Danutę PAWEŁKO z domu KAŁMUK na pamiątkę 73. rocznicy ziemskich urodzin – od męża, rodziny, bliskich i znajomych.

1530     Nieszpory niedzielne.

1600    Z podziękowaniem Bogu i Matce Bożej Szensztackiej za Jej obecność w naszej parafii i z prośbą
o Boże błogosławieństwo dla wszystkich Ją przyjmujących.