SOBOTA 27.07.

1800    Przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej i Królowej Polski, z prośbą o poszanowanie krzyża Chrystusowego i panowanie praw Bożych w naszej ojczyźnie.

XVII Niedziela Zwykła 28.07.

8oo      Za + Ryszarda SZYMIKA – od szwagierki Oli z rodziną.

930      Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jerzego POSMIKA z okazji 70. rocznicy urodzin. /TE DEUM/

1100     Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Laury MICHALIK.

Po Mszy Św. chrzest: Laura Maria MICHALIK

1530     NIESZPORY

1600    Za ++ w czerwcu: Rudolfa BUGDOŁA, Krzysztofa SZYMCZAKA, Krystynę FRĄDCZAK, Piotra WAWRZYNKIEWICZA, Stanisławę MAKSYMOWICZ, Marię SKOWRONEK, Gabrielę JANY, Marka SZYMAŃSKIEGO, Łucję POCZEKAJ, Marka SKRĘTKOWSKIEGO, Krystynę PIECHOCIŃSKĄ oraz Jana KARLIŃSKIEGO.

PONIEDZIAŁEK 29.07.

Wspomnienie świętych Marty, Marii i Łazarza

800      Za ++ męża Jurka FIOLĘ w 3. rocznicę śmierci, rodziców i krewnych z obu stron oraz ++ z rodzin FIOLÓW i BOMBELKÓW.

900      pogrzeb śp. Krzysztofa KEMPNEGO

WTOREK 30.07.

900      pogrzeb śp. Justyny HEDY-RAUER

1800    Za + Małgorzatę ELSNER.

ŚRODA 31.07

Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezb.

800      Przez wstawiennictwo Niepokalanej Matki Kościoła i św. Marii Magdaleny, w podziękowaniu za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Magdaleny WIENCEK z okazji 40. rocznicy urodzin.

900      pogrzeb śp. Mariana RUPIKA

I CZWARTEK 1.08.

Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i dK

1700     O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, za naszych duszpasterzy o Boże błogosławieństwo i zdrowie – od Rodziny Różańcowej.

I PIĄTEK 2.08.

800      Msza Święta wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa i nieuszanowania popełnione względem Boga.

I SOBOTA 3.08.

1800    Za ++ mamę Renatę TEISTER w 10. rocznicę śmierci i na pamiątkę ziemskich urodzin, ojca Eugeniusza, pokrewieństwo z rodzin TEISTERÓW i SZWEDÓW oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

XVIII Niedziela Zwykła 4.08.

8oo      Za wnuka Kamila z okazji 25. rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.

930      Za ++ męża Erwina CZAJĘ w rocznicę ziemskich urodzin i 9. rocznicę śmierci oraz synową i rodziców.

1100     Za + Irenę RÓZGĘ w 1. rocznicę śmierci.

1530     NIESZPORY

1600    CHRZTY: Marcel Marcin HYLA, Blanka Paulina KAPELA, Kaja Julia WILK, Nela Kaja WILK,

Ines Nela WILK.