Chrystus do końca nas umiłował i oddał za nas swoje życie. Tylko wpatrzeni w Jego przykład możemy zrozumieć radykalizm słów i przyjąć pierwszeństwo Jego miłości. Rozpoczynając Mszę Świętą, prośmy, by Bóg uzdrowił nas z choroby egoizmu i uzdalniał nas do coraz doskonalszej miłości.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA   30.06

Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

▪   O godz. 15.30  nieszpory niedzielne.

▪ Obchody liturgiczne tygodnia:

⁎ środa – Święto Św. Tomasza Apostoła.

▪ W tym tygodniu przypadają I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca, po mszach św. odprawimy stosowne nabożeństwa związane z tymi dniami.

▪ Od poniedziałku 24 czerwca do soboty 31 sierpnia br. obowiązuje wakacyjny porządek odprawiania mszy.

Msze św. w tygodniu:

⁎ poniedziałek, środa i piątek  – godz. 8.00

⁎ wtorek i sobota  – godz. 18.00, czwartek – godz. 17.00.

Msze św. niedzielne pozostają bez zmian.

Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki i czwartki od 9.00-12.00 oraz 16.00 – 17.00.

▪ Osoby, które zarezerwowały intencje na lipiec i sierpień proszone są o kontakt z kancelarią parafialną w celu ich uzupełnienia.

▪ Przez okres wakacyjny nie będzie nowenny do MB Nieustającej Pomocy oraz czwartkowej adoracji Najświętszego Sakramentu. Pozostaje adoracja w sobotę od godz. 17.30 z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

▪ W związku z letnią pogodą przypominamy o zakładaniu stosownego stroju do kościoła.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.07

▪ W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na Stolicę Apostolską (Świętopietrze).

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy dobrego wypoczynku,
nie zapominajcie o spotkaniu z Jezusem szczególnie podczas niedzielnej Eucharystii.